הדפסת שמשונית

0
386
קרדיט Canva

אתם צריכים להבליט מקום מסוים. בין אם זה כניסה למתחם או חנות, איחול בהצלחה לקראת הגיוס, שלט שנותן מידע ועוד, אתם זקוקים לפיסת בד מודפסת ואיכותית שתוכלו לתלות בקלות. בשביל זה, שמשונית היא ללא ספק הבד לו אתם זקוקים. הבד העמיד, הגמיש והקל לתפעול הוא מושלם עבור שילוט נייד ורב פעמי שניתן לאכסן בקלות. רגע לפני שאתם רצים לעצב ולהדפיס שמשונית, אנחנו מציעים לכם לבדוק את המקומות האיכותיים ביותר לעשות זאת. אם אתם גרים בחיפה, קריות והסביבה, בית דפוס רענן הוא בית הדפוס בשבילכם. רענן משתמשים בבד הטוב ביותר, עם איכות ההדפסה ברמה הכי גבוהה שיש ועם שירות שהוא מעל ומעבר למצופה.

הדפסת שמשונית בחיפה והסביבה

הדפסת שמשונית איכותית ושנשמרת לטווח ארוך, עושים רק אצל רענן. לשמשונית יש יכולת להיות ניידת ומתקפלת בקלות מבלי להיהרס. אם איכות ההדפסה עליה היא איכותית, הצבע לא ירד ממנה גם בגשם חזק, רוחות סוערות וקרן שמש קופחת. כמוכן, אתם יכולים לבחור את גודל השמשונית על פי הצורך שלכם. הוא יכול להיות לשימוש חד פעמי וגם לשימושים רב פעמיים. הוא יכול להיות תלוי חודשים רבים ואפילו שנים והאיכות תישאר מצוינת. ניתן להשאיר אותה באותו המקום תקופה ארוכה או להעביר אותה כל הזמן ממקום למקום. כשלט נייד או נייח, חד ורב פעמי- השמשונית הוא שלט עמיד וטוב.

על בית הדפוס

רענן הוא בית דפוס מוכר בחיפה שקיים כבר 12 שנה. בית הדפוס מוכר בזכות הדפסת השמשונית באיכות הטובה ביותר באזור. בנוסף, בית הדפוס דואג להדפסה של חולצות טקסטיל, תמונות על קנבס, רול אפ והדפסת תמונות. הדפסת  תמונות יכולות להיות מבריקות או מאט, בגדלים וצורות שונות ולאיזה תמונות שתרצו. על כל 250 תמונות שאתם מפתחים- אתם מקבלים 50 תמונות במתנה. מלבד הדפסות, אנחנו מתעסקים עם עיצוב גרפי כבר שנים רבות, ואנחנו יכולים לעזור לכם במיתוג המוצר, עיצוב לוגו בית העסק, עיצוב פלאיירים, עיצוב כרטיסי ביקור ועוד. אין ספק שגם בשירותי העיצוב אנחנו נחשבים למובילים בחיפה. לקבלת הצעת מחיר מעולה חייגו 052-6217313

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here