הכניסה לעולם הנדל"ן – חייבת להתבסס על בחינה מדויקת של הערך

0
174
הערכת שמאי לדירה
קרדיט https://ronkram.co.il/

הפעם הראשונה שבה אתם חושבים בצורה רצינית לקנות נכס נדלן היא אירוע גדול בחיים שלכם. זה יכול להיות רכישה של בית מגורים פרטי או השקעה בקרקע חקלאית לטובת המשק המשפחתי שלכם. כך או כך, רכישת קרקעות בצפון דורשת עבודה בקצב מהיר מאוד, התאמה לשינויים, ובעיקר ליווי של שמאי מקרקעין בנושא. כאן נכנס לתמונה שמאי המקרקעין רון כרם אשר יכול לעזור לכם להבין מה הם היתרונות המיוחדים של כל נכס ואיך אפשר לבחור נכס מושלם לצרכים שלכם.

הערכת שמאי היא לא עניין של מה בכך

הערכה של שמאי היא תמיד חלק חשוב בכל תהליך של רכישה או מכירה של נכס נדלן. על בסיס שנים ארוכות של היכרות עם התחום ועל בסיס הבנה מדויקת של איכות הנכס, משרדי שמאות מקרקעין ברחבי הארץ עושים עבודה חשובה מאוד ביצירת שיקוף נכון של שוק הנדלן. כתוצאה מכך, הלקוחות מקבלים פתרונות לכל סוג של צורך ובסופו של יום גם מסוגלים לעמוד על הדרישות שלהם כדי לקבל חוזה מכירה ורכישה בסטנדרט שמתאים כיום לשוק הנדלן בישראל.

בוודאי בקרקע חקלאית – אל תוותרו על שלבי העבודה הקריטיים

כאשר מדובר על רכישת קרקע חקלאית, הסכומים הם גבוהים מאוד, וכל שינוי קטן בחוזה המכירה עלול להתגלגל לכדי תשלום של מאות ואלפי שקלים בכל פעם. זאת אומרת שיש לכם פה אינטרס חשוב מאוד לבדוק לעומק את כל הסדרי המכירה השונים, כולל שווי הקרקע וכולל השימוש בקרקע  וכך בסופו של יום אתם תוכלו לדעת שלקחתם את ההחלטה הנכונה ושאתם מוצאים פתרון הוגן.

בזהירות ואחריות, תמצאו את הפתרונות הנכונים לכם

שירותי שמאי מקרקעין בצפון, הם שירותים קריטיים שאתם חייבים לקבל בשלבים הראשונים של תהליך הרכישה או המכירה. אז אל תהססו להשקיע זמן ומחשבה בחיפוש אחרי שירות הנכון ביותר לצרכים שלכם ובבחירה של איש מקצוע שאיתו יהיה לכם קל לעבוד על כל סוג של תהליך העבודה שאתם רוצים לייצר. מכאן ואילך, ההצלחה שלכם כבר תהיה כמעט מידית.

אנחנו, אנשי הצוות של משרד שמאי המקרקעין ועו"ד רון קרם, נעזור לכם להבין בדיוק איזה סוג של שירות אתם צריכים לקבל כאשר אתם מחפשים אפשרויות רכישה או מכירה של נכסי נדלן. הכל בתנאים שלכם ותחת פיקוח מעמיק של צוות מקצועי ומנוסה שעוסק בתחום באופן קבוע. לפרטים נוספים ויצירת קשר 052-3551162.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here