ספירולינה

0
82
קרדיט לתמונה: unsplash.com

הנושא של תזונה בריאה, מאוזנת ונכונה כבר מזמן הפך לאחד הנושאים המדוברים והחשובים ביותר עבור כל אדם באשר הוא. אין מי שלא רוצה לשמור על הגוף שלו ועל בריאות תקינה ולכן ישתדל לעשות כל שביכולתו לשם כך. מכיוון שמדובר במגמה שאפשר לומר שהיא עולמית יש אינספור רעיונות איך לשפר את הבריאות ואילו מזונות הכי כדאי ומומלץ לצרוך. אחד מאלה שנחשבים למזונות על הוא ספירולינה שמקורו בצומח ויש לו תכונות לא פחות ממעולות שהרבה אנשים גילו וממשיכים לגלות כל הזמן. אם הם יכולים להכניס לגוף מרכיב מזון שנחשב לחיוני ובריא – הרי שהם לא יהססו לעשות את זה.

מה התכונות והמאפיינים החיוביים של ספירולינה?

ספירולינה היא בעצם סוג של אצה שלאחר הייבוש היא עשירה בוויטמינים, מינרלים וחלבון. הסברה היא שסוכנות החלל האמריקאית עושה שימוש בספירולינה כאשר מתוכננת משימה מאוישת לחלל, שכן אפשר להפוך את הספירולינה למגוון צורות או מידות של דחיסות וכך לשגר אותה בחללית כך שהיא תספיק לכל אנשי הצוות למשך לא מעט זמן. בישראל יש כמה אפשרויות לצרוך את הספירולינה – כטבליות או כמוסות שנוטלים דרך הפה, כמחית דחוסה שאפשר ומומלץ להוסיף לשייק פירות או ירקות ועוד. ברגע שהספירולינה מצטרפת לארוחה ומהווה חלק בלתי נפרד מהתפריט אפשר להיות בטוחים שההשפעות החיוביות שלה על הגוף יבואו לידי ביטוי.

החשיבות של תוספות תזונתיות משמעותיות

אין ספק שברגע שבוחרים להוסיף ספירולינה לשייק או למעדן חלב משדרגים לאין שיעור את הערכים התזונתיים ובכך גם מטיבים עם הבריאות. כיום יש סוגים שונים וצורות שונות של צריכת הספירולינה וכל אחד יכול לבחור את הדרך שתהיה לו הכי נוחה או טעימה. ההמלצה היא שלא להגזים במינונים וחשוב מאד להקפיד על כך, כמו גם על גיוון בכל המאכלים שאוכלים ולכל אחד מהם תהיה את התרומה שלו למצב הבריאותי הטוב.

רוצים לקנות ספירולינה? מומלץ להזמין דרך אתר האינטרנט Berry Fairy, אתר המתמחה במזונות על, בפירות אקזוטיים וייחודיים ומוצרי מזווה ובריאות מגוונים שמתאימים לכל אחד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here