אופניים חשמליות

0
2564
אופניים חשמליות

הדבר הכי מקובל היום לנסיעה בעיר היום, הם האופניים החשמליות. הטרנד החדש נכנס לארץ בשנה האחרונה ויותר אנשים משתמשים בהם. הן נוחות, פרקטיות ושומרות לנו על הכושר. נסיעה בעיר עם אופניים חשמליות יכולה להגיע למהירות מכובדת של 45 קמ"ש כמו מהירות של נסיעת מכונית רק בלי הוצאת דלק…העידן הירוק ועליות במחירי הדלק גרמו ליותר אנשים להשתמש בהם. ניתן אף לשכור אופניים כאלה במקומות שונים בערים מרכזיות כמו תל אביב .

יתרונות וחסכון

לאנשים מבוגרים למשל, שאין להם כושר בהפעלת האופניים על ידי הדוושות, אופניים חשמליות יפתרו להם את הבעיה ואת שאר הבעיות כמו חניה בעיר הצפופה. היתרון הנוסף הוא שאם נגמר המצבר הן פועלות כאופניים רגילות לכל דבר באמצעות הדוושות, כלומר בניגוד למכונית, אין צורך בגרירה תיקונים וכדומה, ששוב חוסך לנו כסף רב וטרחה מיותרת.

איך אנחנו בוחרים אופניים חשמליות?

ישנם שני סוגים הכי פופולריים של אופניים מסוג זה, אחד בעל מנוע שמותקן בגלגל והסוג השני, הוא מנוע המותקן בהילוכים עצמם. הסוג השני הוא יותר מוצלח בגלל ההתאמה של עצמת המנוע לשטח. היתרון בסוג הראשון של אופניים מסוג זה שהמנוע שקט יותר. המחירים נעים בין 4,500- ל-7,500 ₪.

הפעלה וטעינה פשוטה ובטחון מפני גניבות

המצבר של האופניים החשמליות ניתן לטעינה בבית על ידי מכשיר טעינה מיוחד. הסוללה נשלפת וכשאנחנו מחנים את האופניים בחוץ וכך אנו סמוכים ובטוחים מפני גניבות. ישנם אופניים מסוג זה שהם מתקפלות וניתנות לנשיאה קלה ונוחה.

איפה כדאי לקנות אופניים כאלו ומה עלינו לדעת?

כדאי לעשות מחקר ולדעת כמו שמות של חברות שונות המייצרות אופניים מסוג זה. מומלץ להיכנס באתרי אינטרנט כמו למשל פורום של רוכבי אופניים ולקבל עדכונים לגבי דגמים חדשים שיצאו לשוק או חידושים. האופניים האלה הם מאוד מומלצות והן מוצר חיוני היום לכל הדעות. מומלץ לפני הקניה לקחת את האופניים לרכיבת ניסיון והכי חשוב לבחון אותן בעליות. עליכם לדעת בוודאות מאיזו חנות או חברה קניתם את האופניים על מנת שתדעו "שיש מי שעומד מאחוריכם" במידה של תקלה.

רכיבה נעימה! ולא לשכוח לחבוש קסדה!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here